Ako vo vnútri, tak aj vonku

alebo aj, čo do špajze  dáte, taký koláč upečiete

Želám Vám pevné zdravie, kondíciu akú potrebujete a nádhernú pleť

Je lepšie byť zdravá, bohatá aj krásna

To, čo je vo vnútri je vidieť aj navonok. To sa týka nielen duše, ale aj pleti.

O výžive, životospráve, spánku, metabolizme, hormónoch, láske, pohybe, sa dočítate inde a už teraz tušíte o čom to bude.

Tuto by som vám chcela skôr doporučiť to, čo ja sama konzumujem, aby som mala peknú pleť a čo mi pomáha byť celý rok absolútne zdravá, bez viróz a nachladnutí a v takej  dobrej kondícii, akú potrebujem pre môj životný štýl. A ja toho stíham veľa.

Bez športu a pohybu  by to teda nešlo.                                                                                                                                     K tomu, aby ste mali nielen chuť , ale aj energiu, treba mať v prvom rade kvalitnú výživu a doplnky stravy.

Pre krásnu pleť sú zvnútra podstatné najmä dve veci

Výživa - vitamíny, minerálne látky  

čo dávam do tela ako palivo pre moju pleť ?                                                                                                                        Lebo úprimne, ak máte zlú výživu a životosprávu, tak vám nepomôže ani ten najdrahší krém na svete.

vodaaby správne fungoval metabolizmus. Voda privádza do organizmu to, čo potrebujeme a vyplavuje odpadové látky. Vedeli ste, že do kože ide voda, ktorú telo prijme až ako do posledného orgánu?  Najprv ju potrebuje srdce, mozog, pečeň a až to, čo zostane ide do kože.

Nečudujte sa, ak ste unavená a vráskavá, ak nemáte dostatok vody. Pozor najmä čistej vody. Nemám na mysli tekutiny ako sladené, sýtené nápoje, polievky, kávu ..... 

 • Doplnky výživy sú absolútnou nevyhnutnosťou. Zo stravy už dnes všetky potrebné látky nezískame.

  Na trhu je ich nepreberné množstvo
 • Ja Vám doporučujem doplnky stravy od firmy AVITA

  Môžete si kúpiť akékoľvek. Ja som sa rozhodla že budem konzumovať vitamíny od Avity preto, lebo mi boli taktiež doporučené a to od ľudí, ktorým dôverujem a čo je podstatné, na ktorých sú vidieť účinky. Vidím, akú majú kondíciu a životný štýl. Žiadna mačka vo vreci.
 • AVITA má bohatú ponuku, ja osobne používam denne Vitamín C a Omega3

  potreba vitamínu C je všeobecne známa..... Omega3 nenasýtené kyseliny je pre pokožku balzam. Má protizápalové účinky a podporuje elasticitu pokožky. Pleť pomalšie starne. Hlavnou zložkou sú lisované ľanové semienka. Podporuje ešte aj činnosť mozgu. To sa zíde :)
 • Ja vám viac nepoviem, pozrite radšej na www.avitainternational.com

  Ak sa chcete niečo spýtať, prosím kontaktujte priamo odborníkov. Majú aj službu poradenstvo. Ja vám vitamíny viem iba doporučiť, lebo mi prospievajú.
 • Sama si objednám za nákupné ceny a aj osobne vyzdvihnem.

  Ušetrím, lebo neplatím zbytočne žiadnej lekárni. Objednám si iba vtedy, keď niečo potrebujem. Bez poplatkov. Ak nestíham, pošlú mi vitamíny poštou.
 • Na objednanie vitamínov a rôznych doplnkov stravy môžete použiť priamo ich stránku. Netreba nikam chodiť.

  stačí vyplniť osobné údaje a číslo 1004233. Dole kliknite na obrázok a otvorí sa vám ich stránka. V pravom hornom rohu kliknite na ružové políčko, kde zadáte registračné údaje na vydanie vitamínov. Byť partnerom znamená že ste samospotrebiteľ, nie len predajca.

viac tu o Omega-3                                      viac tu o Vitamíne C

 

Byť partnerom znamená že ste samospotrebiteľ, nie len predajca.

Neverím vo vek. Verím v energiu. Nenechaj diktovať veku, čo môžeš alebo nemôžeš robiť.

97 ročná cvičiteľka jógy