Ako vo vnútri, tak aj vonku

alebo aj, čo do špajze  dáte, taký koláč upečiete


Želám Vám pevné zdravie, kondíciu akú potrebujete a nádhernú pleť


Je lepšie byť zdravá, bohatá aj krásna

To, čo je vo vnútri je vidieť aj navonok. To sa týka nielen duše, ale aj pleti.

O výžive, životospráve, spánku, metabolizme, hormónoch, láske, pohybe, sa dočítate inde a už teraz tušíte o čom to bude.

Tuto by som vám chcela skôr doporučiť to, čo ja sama konzumujem, aby som mala peknú pleť a čo mi pomáha byť celý rok absolútne zdravá, bez viróz a nachladnutí a v takej  dobrej kondícii, akú potrebujem pre môj životný štýl. A ja toho stíham veľa.

Bez športu a pohybu  by to teda nešlo.                                                                                                                                     K tomu, aby ste mali nielen chuť , ale aj energiu, treba mať v prvom rade kvalitnú výživu a doplnky stravy.

Pre krásnu pleť sú zvnútra podstatné najmä dve veci

Výživa - vitamíny, minerálne látky  

čo dávam do tela ako palivo pre moju pleť ?                                                                                                                        Lebo úprimne, ak máte zlú výživu a životosprávu, tak vám nepomôže ani ten najdrahší krém na svete.

vodaaby správne fungoval metabolizmus. Voda privádza do organizmu to, čo potrebujeme a vyplavuje odpadové látky. Vedeli ste, že do kože ide voda, ktorú telo prijme až ako do posledného orgánu?  Najprv ju potrebuje srdce, mozog, pečeň a až to, čo zostane ide do kože.

Nečudujte sa, ak ste unavená a vráskavá, ak nemáte dostatok vody. Pozor najmä čistej vody. Nemám na mysli tekutiny ako sladené, sýtené nápoje, polievky, kávu ..... 

 • Doplnky výživy sú absolútnou nevyhnutnosťou. Zo stravy už dnes všetky potrebné látky nezískame.
  Na trhu je ich nepreberné množstvo
 • Doporučím Vám doplnky stravy ktoré sama konzumujem
  Môžete si kúpiť akékoľvek. Ja som sa rozhodla že budem konzumovať konkrétnu značku vitamínov preto, lebo mi boli taktiež doporučené a to od ľudí, ktorým dôverujem a čo je podstatné, na ktorých sú vidieť účinky. Vidím, akú majú kondíciu a životný štýl. Žiadna mačka vo vreci. Klikne dolu na tlačítko a zašlem Vám moje doporučenie, ktoré vitamíny a minerály sú potrebné a majú viditeľné účinky na pleti.
 • Ja osobne používam denne Vitamín C a Omega3
  potreba vitamínu C je všeobecne známa.....Omega3 nenasýtené kyseliny je pre pokožku balzam. Má protizápalové účinky a podporuje elasticitu pokožky. Pleť pomalšie starne. Hlavnou zložkou sú lisované ľanové semienka. Podporuje ešte aj činnosť mozgu. To sa zíde 🙂
 • Bezplatne Vám poradia aj priamo ich odborníci. Ja Vám viem vitamíny iba doporučiť, lebo mne samej aj mojej pleti prospievajú.
  Všetky prípravky sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA) a sú certifikované v Európskej únii.

Neverím vo vek. Verím v energiu. Nenechaj diktovať veku, čo môžeš alebo nemôžeš robiť.

tvrdí 97 ročná najstaršia cvičiteľka jógy Tao Porchon-Lynch 

začni už teraz